Dornova metóda a Breussova masáž

Informácie o kurze

Je jemná manuálna terapia, pomocou ktorej sa kĺby a stavce bezpečne a presne uvádzajú späť na svoje správne miesto. Príčinou nesprávnych polôh stavcov môžu byť fyzické príčiny ako napr: výrony spôsobené nehodami alebo pri športe, rozdielna dĺžka dolných končatín, skrátenie svalov alebo aj citové problémy človeka. Pretože pri liečení Dornovou metódou sa uvoľňujú fyzické a psychické bloky, môžeme ju považovať za celostnú metódu, ktorá lieči nielen príznaky choroby, ale aj samotné príčiny ochorenia.

Využíva kývavý pohyb, uvoľňuje svalstvo a zablokované miesta.

Doplňuje sa tzv. Breussovou masážou jemnou energetickou masážou akupresúrnych bodov a chrbtice, ktorá uvoľňuje tlak na platničky. Dornova metóda vyrovnáva statiku tela, môže pomôcť pri rôznych problémoch a bolestiach pohybového systému ako sú bolesti chrbta, kĺbov, kolien, tenisový lakeť, skolióza, rozdielna dĺžka dolných končatín  (pokiaľ sa nejedná o vrodenú chybu), pri problémoch s čelusťami, prehltaním. Ďalej môže pomôcť pri bolestiach hlavy, ktátkozrakosti, črevných poruchách, kŕčových žilách, srdečnej arytmii, problémoch s koncentráciou u detí, šumení v ušiach, vysokom krvnom tlaku, znecitlivenia v rukách a žalúdočných problémoch.

Lektor: Richard Knoška
Dĺžka trvania: 3 dni

 

Dátum kurzu

podľa záujmu
 o 09:00

 

Cena kurzu

139 EUR

Prihláška

Pokiaľ máte ku kurzom akékoľvek otázky, kontaktujte nás. Prihláste sa do kurzu prostredníctvom e-mailu: manager@beautyschool.sk

Vyplňte prosím uvedenú prihlášku a odošlite na náš e-mail, alebo vyplňte dotazník v časti Kontakt resp. Termíny kurzov.

Prihláška

Dorn_-_Plakat